Zeytin Ağaçlarında Periyodisiteyi Azaltmak, Yok Etmek : Yani yok yılını yok etmek, yada  yok  yılında  biraz daha  fazla  zeytin vermesini, tohur tutmasını sağlamak. Zeytin ağaçlarında görülen periyodisite (düzensiz ürün verme) eğilimini azaltmak için ağaçlar verimli yılına girerken ağacın yükünü azaltmak amacıyla kuvvetli budanması yapılmalıdır. Bu amaçla mahsul budamalarının her iki yılda bir, ürün yılına girerken yapılması önerililir. Ayrıca Rekor Gelişim  kullanılmalıdır. Zeytin ağaçlarda periyodisite, yeterli sulama ve besleme uygulaması ile gelecek yılın ürününü verecek olan sürhün büyümesi teşvik edilerek azaltılabilmektedir. Ağaçların erken hasat edilmesi ve hasatta sırık kullanılması da periyodisitenin şiddetini düşürmektedir.

Zeytin ağacı Bakım videola

 Zeytin Ağaçlarında kuruma, Yaprak Sararması  gibi Hastalıklar ile  ilgili yorum Videoları

Her Çeşit Ağaç İçin Kuruma Çözümleri

Her Çeşit Bitki için Bakım Videoları

 Zeytin  Ağacı  Hakkında sitemizde yada başka  yerde bulamadıklarınızı, merak ettiklerinizi bizleri arayarak yada aşağıdaki iletişim formundan mesaj atarak istediğiniz zaman  danışabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönmeye  çalışırız.Zeytin Ağacı  için çok  önemli ürünlerden olan Rekor Gelişimden, 1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

                         REKOR GELİŞİM  SİPARİŞ FORMU

Telefon Numaranız Ve Adınız (Gerekli)

Epostanız (Gerekli)

İletiniz

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

/ / /

No Comments Yet.

Leave a comment