Zeytin Yetiştiriciliği Nasıl Yapılır : 

Soğuklardan dolayı yapraklarını dökerek     kurumaya doğru giden  bozuk Zeytin ağaçlarınızı Rekor Gelişim ile çok  hızlı  bir  şekilde düzeltir, hemde en yüksek verim  ve   kaliteye  ulaşabilirsiniz. Ayrıca toprağınız  ile ilgili  herhangi bir sorununuz kalmadığı  gibi en az su ile zeytin yetiştirebilirsiniz. Bu  konuda aşağıdaki Zeytin bahçelerinde çekilmiş  videoları izlerseniz eğer daha ayrıntılı bilgi  sahibi olabilirsiniz. Rekor Gelişim’i 2 Yılda bir uygulanması yeterlidir. Ayrıntılı bilgiyi  http://www.rekorgelisim.com  adresinden ve  0232 364 22 22  nolu telefondan alabilirsiniz.

Zeytin Ağacı Bakım videoları

Zeytin Ağacı  Kuruması ile ilgili Yorum videoları

Her Çeşit  İçin, Ağaç kuruması ve  çözümlerini Anlatan Videolar 

Her Çeşit Ağaç İçin Bakım Videoları

Zeytin Ağacı  için çok  önemli ürünlerden olan Rekor Gelişimden, 1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

                         REKOR GELİŞİM  SİPARİŞ FORMU

Telefon Numaranız Ve Adınız (Gerekli)

Epostanız (Gerekli)

İletiniz

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

No Comments Yet.

Leave a comment